Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

  • Всі: -
  • Незакриті: -
  • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

Правила ліцензування

Безкоштовні утиліти

Назва Ліцензування
Dr.Web® CureIt! Антивірусна утиліта на основі сканера Dr.Web для перевірки та за необхідності лікування комп'ютерів під управлінням операційних систем MS Windows 95OSR2/98/Me/NT 4.0/2000/XP/2003/2008/Vista/7.
Не потребує встановлення в систему та не конфліктує з жодним антивірусом.
Для лікування власного домашнього комп'ютера Dr.Web CureIt! ліцензується безкоштовно. В усіх інших випадках необхідно купувати комерційну ліцензію.
Завантажити
Dr.Web® LiveDisk Диск швидкої антивірусної допомоги, який дозволяє відновити працездатність системи, ураженої діями вірусів, на робочих станціях та серверах під управлінням Windows.

Продукт, що дозволяє провести аварійне відновлення операційної системи за допомогою завантажувального USB-накопичувача. Призначений для роботи в операційних системах Windows (32- та 64-розрядні версії).

Завантажити
Dr.Web® LinkChecker для Internet Explorer Антивірусний під'єднуваний модуль (розширення до браузера Internet Explorer) для перевірки на віруси будь-якої сторінки в Інтернеті перед її відкриттям або будь-якого файла перед завантаженням на комп'ютер. Завантажити
Dr.Web® LinkChecker для Mozilla Firefox та Mozilla Thunderbird Антивірусний під'єднуваний модуль (розширення до браузера Mozilla Firefox) для перевірки на віруси будь-якої сторінки в Інтернеті перед її відкриттям або будь-якого файла перед завантаженням на комп'ютер. Даний продукт також дозволяє перевіряти посилання, що містяться в електронних листах поштового клієнта Mozilla Thunderbird. Завантажити
Dr.Web® LinkChecker для Opera Антивірусний під'єднуваний модуль (розширення до браузера Opera) для перевірки на віруси будь-якої сторінки в Інтернеті перед її відкриттям або будь-якого файла перед завантаженням на комп'ютер. Завантажити
Дешифрувальники, розблокувальники та інші безкоштовні утиліти Безкоштовні утиліти Dr.Web для допомоги клієнтам в бойових польових умовах — дешифрувальники, розблокувальників Windows, інші корисні утиліти. Додайте Dr.Web до своєї аптечки сисадміна!