Підтримка
Цілодобова підтримка | Правила звернення

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Поширені запитання |  Форум |  Бот самопідтримки Telegram

Ваші запити

 • Всі: -
 • Незакриті: -
 • Останій: -

Зателефонуйте

Глобальна підтримка:
+7 (495) 789-45-86

Зв'яжіться з нами Незакриті запити: 

Профіль

Профіль

Власник комерційної ліцензії Dr.Web

Власник комерційної ліцензії Dr.Web — особа, яка правомірно володіє ПЗ Dr.Web і чиї ПІБ (назва компанії) та e-mail вказані при реєстрації ліцензії.

 1. Не має значення, чи сам власник проводив оплату ліцензії або вписував дані при реєстрації. Оплата не є обов'язковою умовою правомірності володіння ліцензією — можлива оплата ліцензії і третьою особою. Власнику ліцензії необов'язково й самому вказувати свої дані при реєстрації ліцензії — це також не впливає на законність володіння нею (виняток - діти молодше 14 років).
 2. Якщо одна людина купує ліцензію Dr.Web і дарує її іншій, то власником буде обдаровуваний.
 3. Якщо оплата ліцензії Dr.Web проводиться третьою особою (але це не дарування), то власником стане той, для кого проводилася оплата.
 4. Купівля ліцензій батьками (опікунами) для дітей:
  • Якщо діти старше 18 років, то вони є власниками;
  • Якщо діти у віці від 14 до 18 років, то вони будуть власниками, але за наявності або при подальшому наданні письмової згоди батьків або опікунів;
  • Якщо діти молодше 14 років, то вони — власники, але тільки за умови, що їх дані при реєстрації ліцензії вказувалися батьками або опікунами.
 5. Купівля ліцензії особою з обмеженою дієздатністю або для такої особи.

  У цьому випадку власником буде той, для кого здійснювалася купівля, але виключно за наявності письмової згоди його опікуна.

 6. Заповіт ліцензії.

  У такому випадку власник ліцензії — спадкоємець заповідача. При зверненні до Служби підтримки для зміни даних про власника ліцензії обов'язкове надння ТОВ «Доктор Веб» свідоцтва про право на спадщину, отримане у нотаріусів за місцем відкриття спадщини.

 7. Передача ліцензій між юридичними особами.

  Передача прав на використання ПЗ Dr.Web (ліцензій) від однієї юридичної особи іншій юридичній особі можлива тільки в таких випадках:

  1. Реорганізація юридичної особи, що передає ліцензії, у формі злиття, приєднання, розділення, виокремлення або перетворення.
   При злитті юридичних осіб права й обов'язки (у тому числі ліцензії) кожного з них переходять до юридичної особі, що виникла, згідно з передавальним актом.
   При приєднанні юридичної особи до іншої юридичної особи до останньої переходять права й обов'язки (у тому числі ліцензії) приєднаної юридичної особи згідно з передавальним актом.
   При розділенні юридичної особи її права й обов'язки (у тому числі ліцензії) переходять до юридичної особі, що виникла, відповідно до розділового балансу.
   При виокремленні зі складу юридичної особи однієї або декількох юридичних осіб до кожної з них переходять права й обов'язки (у тому числі ліцензії) реорганізованої юридичної особи відповідно до розділового балансу.
   При перетворенні юридичної особи одного виду в юридичну особу іншого виду (зміни організаційно-правової форми) до юридичної особи, що виникла, переходять права й обов'язки (у тому числі ліцензії) реорганізованої юридичної особи згідно з передавальним актом.
   Передавальний акт та розділовий баланс мають містити положення про правонаступництво за всіма зобов'язаннями (в тому числі ліцензіями) реорганізованої юридичної особи стосовно всіх його кредиторів та боржників.

  2. Наявність у юридичної особи, що передає ліцензії, письмової згоди ТОВ «Доктор Веб» на поширення ліцензій шляхом укладання субліцензійних договорів.

   В усіх інших випадках передача ліцензій між юридичними особами неможлива.

   При реорганизації юридичної особи, що передає ліцензії, у формі злиття, приєднання, розділення, виокремлення або перетворення подальше використання ліцензії її колишнім власником неможливе, оскільки ліцензії передані згідно з передавальним актом та/або відповідно до розділового балансу.

   Щоб отримати письмову згоду від ТОВ «Доктор Веб», створіть запит до Служби підтримки (тема Купівля / подовження / дозакупівля)

   До запиту приєднайте:

   • скан-копію листа, підписаного генеральним директором компанії «НАЗВА 2», про факт реорганізації, що сталася, та перехід невиключної ліцензії Dr.Web від компанії «НАЗВА 1» до компанії «НАЗВА 2» в порядку універсального правонаступництва;
   • скан-копії документів, що підтверджують реорганізацію компанії «НАЗВА 1», а також факт переходу невиключної ліцензії Dr.Web від компанії «НАЗВА 1» до компанії «НАЗВА 2» в порядку універсального правонаступництва, а саме: лист запису в ЄДРПОУ, передавальний акт, розділовий баланс (якщо застосовно).